Księga Daniela

Księga Daniela

Seria 20 spotkań z Władysławem Kosowskim, pastorem Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, którego wielką pasją jest badanie proroctw biblijnych, a szczególnie tych zawartych w Księdze Daniela. Te chrześcijańskie spotkania są bogate w wiele ciekawostek i cennych informacji pozwalających lepiej zrozumieć przesłanie proroka z czasów niewoli babilońskiej

Kryzys i co dalej?

Kryzys i co dalej?

Seria 9 spotkań z Jackiem Matterem. Pastor Matter jest „specjalistą” w sprawach stawiania człowieka na nogi po trudnych doświadczeniach. Lekka nuta humoru zawsze towarzyszy temu wykładowcy. Polecamy!

Spójrz nowymi oczyma

Spójrz nowymi oczyma

Nikt z nas nie lubi gwałtownej pobudki, prawda? Dostajemy wtedy palpitacji serca, jesteśmy wystraszeni, nie wiemy co się dzieje… generalnie nie jest to przyjemne. Ale jeśli ta gwałtowna pobudka ma miejsce, gdy na przykład zasnęliśmy za kierownicą i nasz samochód mknie już bez kontroli na drzewo, słup czy czołowe zderzenie z innym autem, to jesteśmy za nią wdzięczni, bo ratuje nam życie! Tak, jak bylibyśmy wdzięczni komuś, kto wylałby na nas kubeł zimnej wody, aby wyrwać nas ze snu w płonącym domu.

Tym właśnie były dla mnie wykłady Pavela Goi zatytułowane – SPÓJRZ NOWYMI OCZYMA.

Połączenia

Połączenia

Jest to program, w którym uczestnicy starają się odpowiedzieć na pytania. Nie są to przypadkowo dobrane treści. Pytania te są aktualne dla współczesnego człowieka. Cykl dwunastu spotkań, w którym różni goście odpowiadają i dyskutują w obrębie danego zagadnienia.